КМДА співпрацюватиме з Google

Čytaty latynkoju
КМДА співпрацюватиме з Google

Для чого потрібна співпраця

За словами очільника Києва Віталія Кличка, столична влада налаштована на співпрацю з корпорацією Google, Мета співпраці — дати киянам доступ до необхідної інформації щодо послуг і діяльності всіх муніципальних установ. Це стосуватиметься комунальних підприємств та інформування про всі міські заходи за допомогою загальнодоступних безкоштовних сервісів Google.

Мер розповів, що у спільних планах – нанести на онлайн-мапу 3,5 тис столичних об’єктів. На ній буде надано вичерпну інформацію про графік роботи, контакти керівництва, співробітників та медіаматеріали цих закладів та установ.

Які ще зміни пропонує столична влада спільно з Google

Окрім того, зауважив Віталій Кличко, столична влада має намір у співпраці з компанією  розробити систему, що дозволить кожному киянину чи гостю столиці бути в курсі цікавих районних і загальноміських заходів. Навігація від компанії дасть змогу автоматично будувати найкоротші маршрути до найближчого місця проведення заходів. При цьому будуть враховані затори на дорогах, ремонти чи комунальні аварії. В планах — створення системи, яка зможе підлаштуватися під запити конкретного користувача і добиратиме локації та типи подій в залежності від уподобань конкретного мешканця Києва. Ві розміщені об’єкти і заходи легко можна буде знайти за допомогою голосового пошуку на смартфоні.

Раніше ми розповідали вам про інші проектиВ Google Maps з’явилася можливість побачити планети Сонячної системи Google.