Реклама

Українці з Go To-U пройшли до Climate Launchpad

Čytaty latynkoju
Українці з Go To-U пройшли до Climate Launchpad

Що варто знати про проект

Розвиток ринку послуг та інфраструктури для електромобілів у Європі набирає оберти. Український стартап пропонує рішення для власників електромобілів — і цю пропозицію не залишили без уваги на міжнародному рівні. Команда українського стартапу Go To-U працює над платформою, що має поєднати представників бізнесу, котрі володіють зарядними станціями. Українська команда стала учасниками міжнародного конкурсу Climate Launchpad. Загалом українські програмісти, інженери та менеджери змагалися із 105 командами з 35 держав. Українці потрапили до ТОП-10 зі своєю ідеєю.

Компанія займається укладанням партнерських угод із ресторанами, готелями, установами та закладами. Вони мають змогу встановити зарядні станції для електромобілів власним коштом. Стартап забезпечуватиме власникам таких станцій просування через спеціальний додаток. У ньому усі станції відображаються на карті для автовласників. На часі дізнатися, що дасть їм участь у програмі та як надалі розвиватиметься цей український стартап.

Які можливості відкриваються перед українським стартапом

Команда стартапу Go To-U стала учасниками акселерації, котра носить назву Climate-KIC. Вона дає змогу працювати над пошуком клієнтів, масштабуванням та виходом на нові ринки в рамках обраної бізнес-моделі упродовж півтора років в рамках ґрантового фінансування. Саме ці її можливості українці і мають намір використати, ставши її учасниками.

Раніше ми розповідали вам про те, що в Україні на 25% зростеВ Україні на 25% зросте відновлювана енергетика відновлювана енергетика.