LinkedIn тестує відеорекламу для користувачів смартфонів

Čytaty latynkoju
LinkedIn тестує відеорекламу для користувачів смартфонів

За словами представників компанії, доступ до нового формату реклами в LinkedIn отримають всі рекламодавці у I півріччі 2018 року. 

Що відомо про нову рекламу від LinkedIn

Відео-оголошення будуть автоматично відтворюватися як окремий блок з позначкою «Promoted», щоби користувачі могли відрізняти платний контент. Рекламодавці будуть завантажувати відеоролики за допомогою Campaign Manager, сторінку компанії або Showcase Page і просувати їх за допомогою кампаній на кшталт Sponsored Content. Всі наявні варіанти таргетування реклами, включаючи Matched Audiences, також будуть доступними.

В процесі тестування рекламодавці вже можуть відслідковувати такі метрики, як кількість переглядів та відсоток завершених переглядів. LinkedIn планує включити ще й додаткові метрики, призначені спеціально для відеореклами.

Нагадаємо, що Twitter анонсувавTwitter анонсував функцію збереження постів в обране функцію збереження постів до обраного. Поки нову можливість не запустили, команда розробників Twitter буде публікувати прототипи та стежити за відгуками за гештеґом #SaveForLater.