«Альфа-банк» проводить всеукраїнський fintech-конкурс

Čytaty latynkoju
«Альфа-банк» проводить всеукраїнський fintech-конкурс

Конкурс покликаний зібрати кращі команди, які отримають запрошення на День пітчінґу ідей 15 листопада для громадського обговорення та презентації проектів перед майбутніми клієнтами, представниками корпорацій та експертами з fintech-сфери.

Як відбуватиметься конкурс

Цілі і завдання конкурсу передбачають пошук технологічних команд і незалежних експертів, які мають ідеї і напрацювання зі створення digital-банку.

Учасниками конкурсу можуть бути юридичні особи (резиденти і нерезиденти України), а також фізичні особи, які досягли 18 років. Допускається як колективна участь, так і індивідуальна. Зокрема, для конкурсу підійдуть люди зі знаннями на стику фінансів, інновацій, психології та маркетингу — а також усі, хто володіє дизайнерським мисленням та розвиненою емпатією і прагнуть створити те, чого ще немає в українському fintech-секторі.

Що потрібно, аби стати учасником

Конкурс надає можливість отримати фінансування, експертизу та керування ризиками від «Альфа-банку». Для участі слід заповнити заявку за посиланням. До завершення збору пропозицій залишилося 12 днів.