New York Film Academy проведе прослуховування в Одесі та Києві

Čytaty latynkoju
New York Film Academy проведе прослуховування в Одесі та Києві

Де і коли відбудуться прослуховування

Візит представників NYFA включатиме не лише відбіркові прослуховування, але й так звані інформаційні сесії, під час яких буде розказано про умови участі, навчання та вступу до Академії. У Києві прослуховування відбудуться у середу, 1 листопада 2017 року з 17:00 до 20:00. Інформаційну сесію буде проведено з 20:00 цього ж дня. В Одесі прослуховування пройдуть у суботу, 4 листопада 2017-го, між 17:00 та 20:00. Інфосесію заплановано на 20:00 цього ж дня. На часі дізнатися, як можна стати учасником цих прослуховувань.

Що потрібно, аби стати учасником / -цею прослуховування NYFA

Тим, хто презентуватиме акторську майстерність на прослуховуваннях, слід підготувати 2 контрасних монологи на 60-90 сек із сучасної англомовної постановки чи сценарію. Пошукачам у сфері театрального мистецтва радять підготувати 2 несхожих пісні з музичних театральних постановок із акомпанементом на USB-носії чи на персональному музичному програвачі (наприклад, на iPhone) — та монолог на 60-90 сек із опублікованої телепостановки чи п’єси англійською мовою.

Читайте також: Перемоги та бентеги українського кіно — нотатки з ОМКФ

Також відбудеться відбір претендентів за портфоліо. Ця можливість стосується авторів ілюстрацій, короткометражних фільмів, поезії, дизайну, фотографічного мистецтва чи цифрового мистецтва. Обсяг п’єси чи постановок, оповідань чи кіносценаріїв не має при цьому перевищувати 10 друкованих сторінок.