У UNIT.City відкриють новий «Часопис»

Čytaty latynkoju
У UNIT.City відкриють новий «Часопис»

Коли і де відкриють нову локацію

За словами першого CEO «Часопису» Максима Яковера, нова локація буде відкрита до кінця 2017 року. Розташована вона буде у новому кампусі Парку інновацій та підприємництва UNIT.CityUNIT.City оприлюднив концепцію нового арт-об‘єкту «Маяк» в українській столиці.

Скільки коштуватиме перебування і в чому переваги

За словами Яковера, вартість оренди робочих місць в новому «Часописі» буде помірною (як за київськими мірками). Оренда на місяць коштуватиме в середньому $150 за 1 робоче місце. Також передбачено невеликі клубні офіси на команди чисельністю від 4 до 8 осіб.

Серед переваг нової локації — отримання резидентами коворкінґу усіх можливостей резидентів Парку інновацій. Зокрема, на них поширюватиметься дія знижок на програмне забезпечення та участь у конференціях, доступа на закриті події в UNIT.City, долучення до нетворкінгу. Також їм буде запропоновано доступ до консультаційної та менторської програм, зв’язків із інвесторами, фондами та експертними осередками.

Загалом у просторі нового «Часопису» буде розташовано 37 клубних офісів для команд чисельністю до 10 людей. Також буде встановлено 68 столів спільного користування вартістю в $7/доба та 28 окремих столів вартістю $140/міс за оренду робочого місця. Також можна буде орендувати кімнати для зустрічей та презентацій за ціною від $15 за 1 годину.

У UNIT.City відкриють новий «Часопис»

Як забронювати місце під свою команду

Дізнатися докладні умови та забронювати місце для своєї команди у «Часописі» на території UNIT.City можна на сайті нової локації.