Команди стартапів з агросфери запрошують у новий акселератор

Čytaty latynkoju
Команди стартапів з агросфери запрошують у новий акселератор

Розвиток технологій у аграрному секторі також визначає зростання економіки та інновацій в усій країні. Особливо — якщо йдеться про таку країну, як Україна. Тут традиційно аграрна сфера була домінуючою складовою економічного розвитку. Директор з персоналу «Миронівського хлібопродукту» Ксенія Прожогіна зазначила, що інновації швидше народжуються не в корпораціях, а в стартапах. Однак у корпорацій є всі ресурси для розвитку і підтримки нових продуктів. На часі дізнатися більше про можливості для стартапів, що працюють в агросфері. Адже «МХР» пропонує їм нову програму акселерації.

Чого очікують від аграрних стартапів

МХП підтримає стартапи та ідеї, які вже реалізовуються або тільки зароджуються. В компанії хочуть, щоб інновації та проекти не тільки народжувалися і розвивалися в Україні, а й залишалися тут. «Миронівський хлібопродукт» як вертикально інтегрований холдинг, хоче, щоб подібні проекти не тільки тут створювалися, але і сприяли тому, щоб наша українська молодь залишалася в Україні, ставши частиною цих стартапів:

Талановиті люди повинні мати можливість розвивати свій бізнес в цій країні. Ми готові виступити інвесторами і підтримкою для того, щоб це сталося.

Основними напрямками взаємодії з кластером стануть не лише розробки в сфері дронів, але й комп’ютерний зір, штучний інтелект та робототехніка. Прагнення співорганізаторів нового акселератора — запровадити досвід Скандинавії, Ізраїлю та країн ЄС в сфері агротехнічних напрацювань.