Na chasi запускає автоматичний продаж банерів

Čytaty latynkoju
Na chasi запускає автоматичний продаж банерів

Ми розпочинаємо автоматичний продаж банеромісць в окремих постах. Тобто ваш банер буде показуватися в одному конкретному обраному вами матеріалі, а не по всьому сайті.

Таким чином, розміщуючи банер у матеріалі, дотичному за тематикою до вашого бізнесу, ви зможете одразу охопити потрібну вам аудиторію, що читає новину чи статтю, яка їм цікава. Саме така реклама матиме найкращу конверсію. А розмістити свою рекламу у такому форматі можна автоматично: вся процедура займає лише декілька хвилин вашого часу.

Скільки коштуватиме розміщення

Рекламний банер в окремому пості коштує 1000 грн за 3000 показів. За статистикою показів/кліків/CTR ви зможете спостерігати у кабінеті користувача, доступ до якого ви отримаєте одразу після розміщення банеру.

Докладніше про автоматичне розміщення

Приклад банеру-заглушки. Не клікабельний

Натиснувши на такий банер-заглушку, що пропонує придбати рекламне місце, ви можете вже через кілька кліків спостерігати там свою рекламу без жодних контактів з сейлз-менеджерами чи спеціалістами тех.підтримки, процедура дуже проста (4 кроки):

  1. Спочатку вам треба вказати своє ім’я/прізвище та email для реєстрації в системі та отримання паролю
  2. Назвати ваш банер та вказати посилання для нього, а також завантажити сам банер потрібного розміру та формату
  3. Переглянути, як буде виглядати ваш банер та прийняти (і, звісно, ознайомитися) умови розміщення
  4. Оплатити розміщення через LiqPay

Після сплати ваш банер вже буде показуватися в обраному матеріалі, ви отримаєте два листа-сповіщення (про активацію акаунту з логіном та паролем, а також про старт кампанії) та потрапите в кабінет рекламодавця. У ньому ви зможете побачити залишок банеропоказів, кількість кліків та CTR.

Всі розміщені банери будуть проходити постмодерацію. Аби не виникло проблем із розміщенням, вони мають відповідати низці вимог. Детальніше про правила розміщення можна прочитати за посиланням.

Чому вам варто замовити таку рекламу просто зараз

Причин декілька:

    • це — швидкий спосіб охопити потрібну вам групу читачів через цільові покази, а не на абстрактні цифри загального охоплення аудиторії;
    • це — інноваційне рішення, якого не пропонує на українському медіаринку жоден з онлайн-проектів;
    • а ще це — підтримка амбітного українського інтернет-ресурсу Na chasi, який щодня працює над постачання вам якісного і цікавого контенту та робить свій внесок в розвиток українського медіа-простору 😉