Стартап Rentberry з українськими засновниками залучив $2,8 млн інвестицій

Čytaty latynkoju
Стартап Rentberry з українськими засновниками залучив $2,8 млн інвестицій

Що варто знати про Rentberry

Онлайн-платформа надає послуги із довгострокової оренди житла у США. Представники команди оголосили про успішне завершення другого раунду фінансування. Стартап зміг залучити $2,8 млн. Відтак загальна сума інвестицій в проект від українських засновників склала $4 млн. На часі дізнатися більше про Rentberry.

Хто інвестував у проект

На чолі раунду стоїть інвестиційна компанія Zing Capital. Серед інших інвесторів — Nelson Brothers Property Management, Hopewell Development, 808 Ventures, Beachwood Ventures, Jade Value. За словами співзасновниці та CPO проекту Лілії Остапчук, загалом у стартап вклали свої кошти інвестори із 11 країн та 19 американських штатів.

На що буде витрачено кошти

Читайте також: Українцям запропонують продаж нерухомості на основі blockchain

Серед основних напрямків витрат, які планує здійснити Rentberry — розробка та впровадження нових функцій. Вони планують запустити систему оцінки ризиків для потенційних орендаторів та власників нерухомості. Також буде використано технології штучного інтелекту і Blockchain. В планах у команди — вихід за межі американського ринку та створення платформи, що буде доступною для користувачів в усьому світі.