Уряд пропонує охочим створити брендбук України

Čytaty latynkoju
Уряд пропонує охочим створити брендбук України

Яка мета конкурсу

Упізнаваність крани серед туристів та закордонних партнерів можна забезпечити завдяки окремому бренду, шрифту, символіці та сукупності фірмових кольорів. Принаймні, так вважають чиновники державного апарату. Саме тому Міністерство інформаційної політики України оголосило конкурс на створення брендбуку — але не відомства, а цілої держави. На офіційному сайті міністерства вказано, що «основне завдання конкурсу – створити проекти моделей інформаційного продукту графічного характеру на тему: «Популяризація України у світі». Учасником конкурсу на створення брендбуку для країни може стати кожен охочий. Кількість поданих пропозицій при цьому не обмежується. На часі дізнатися більше про те, як можна стати учасником цього конкурсу та позмагатися за головний приз.

Які критерії участі

До завдання додано також результати дослідження, що здійснювалося на основі фокус-груп іноземних громадян. Метою дослідження при цьому було вивчення їхнього ставлення до України та українців. Для тих, хто пропонуватиме власні варіанти брендбуку для держави, за посиланням доступні варіанти шрифтів, які можуть стати основою для виконання роботи. Також можна пропонувати власні напрацювання та ідеї.

Для участі в конкурсі на кращий варіант брендбуку України слід подати заявку до 25 жовтня 2017 року, до 15:00 включно, наголошують організатори. Заявка подається у друкованій формі з переліком необхідних документів.  Також її треба продублювати на електронну адресу [email protected] Більше подробиць про конкурс можна знайти за посиланням.