Snapchat тестує доповнену реальність для брендів

Čytaty latynkoju
Snapchat тестує доповнену реальність для брендів

У чому полягають нові експерименти Snapchat

Не так давно активні користувачі Snapchat зустрічали в стрічці «лінзу» із танцюючим хотдогом. Відтепер кожен бренд, який рекламується та має акаунт в цьому месенджері-соцмережі, зможе використовувати подібні графічні 3D-об’єкти для так званих «лінз». Вони дають змогу «наносити» графічний об’єкт на картину із навколишньої реальності.

Згідно із анонсом представників Snapchat, бренди зможуть купувати спонсоровані 3D World-лінзи. Брендовані об’єкти таким чином можна буде додавати у «снепи» (короткі відеоролики), які роблять самі користувачі. При цьому такі брендовані анімовані об’єкти можна буде змінювати за розміром, переміщувати і навіть «оживляти» торканням по екрану. Такі види рекламних розміщень можна буде купувати як для поширення на усю аудиторію Snapchat, так і для проведення таргетованих рекламних кампаній за окремими сегментами аудиторії.

Хто і як зможе використати нові можливості

CSO Snap Імран Хан (Imran Khan) анонсував нові можливості соцмережі під час закриття Advertising Week у Нью-Йорку. Першими новий рекламний інструмент вже почали випробувати такі великі бренди, як Warner Bros та Bud Light.

Читайте також: Snapchat за 9 хвилин — що варто знати про найбільший месенджер для підлітків

Зокрема, можна вже побачити брендовану «лінзу», котра рекламує кінофільм «Той, що біжить лезом бритви 2049» (Blade Runner 2049). Схоже, що ця спроба із монетизації графічного месенджера, вкрай популярного серед підлітків, нарешті стане вдалою. Лінзу із танцюючим хотдогом вже переглянули понад 2 млрд разів.