В 2018 році в Україні створять 1,1 млн робочих місць

Čytaty latynkoju
В 2018 році в Україні створять 1,1 млн робочих місць

Наступного року в Україні буде створено близько 1 млн 100 тис робочих місць, заявив в.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

Завдяки чому відбудуться зміни

За словами представника уряду, завершена робота з розвитку ринку праці України на 2018 рік. Зростання кількості робочих місць стало можливими завдяки поступовому переходові української економіки зі стагнації до розвитку. Про це свідчать показники щодо збільшення заробітної плати, зростання чисельності робочих місць та кількості вакансій. Серед основних стимулів такого розвитку Ярошенко вказав програму уряду з підвищення заробітної плати та видатків Фонду соцстрахування.

За його словами, на сьогодні в базі даних служби зайнятості є близько 110 тис вільних робочих місць. Порівнюючи із 2016-м, це майже на 70% більше.

Раніше ми розповідали про те, що в Україні чисельність зайнятих в IT сягнула найвищогоВ Україні чисельність зайнятих в IT досягла найбільшого рівня з 2014-го показника, починаючи з 2014 року.

Впродовж року п’ятірка лідерів рейтингу не змінилася. Найбільшою IT-компанією залишається EPAM зі штатом 4,8 тис осіб, що на 200 вище попередніх показників. Її офіси розташовані в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Вінниці. У компанії найбільша кількість вакансій — 400.

Другою за чисельністю персоналу знову є компанія SoftServe з офісами в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Івано-Франківську, Рівному, Чернівцях, де працюють 4,605 тис співробітників. З початку року компанія наростила штат на 114 осіб, тоді як в минулому році показала зростання понад 500 фахівців.