В Естонії відбудеться саміт цифрових технологій

Čytaty latynkoju
В Естонії відбудеться саміт цифрових технологій

Саміт покликаний обговорити довгострокову перспективу (до 2025 р) побудови цифрового майбутнього для Європи. Він охопить такі сфери, як довіра, безпека, електронне управління, промисловість, суспільство та економіка.

Ключові теми саміту

Як зазначено в Римській декларації, необхідно вжити технологічних змін, щоб забезпечити стабільне майбутнє для громадян ЄС. Талліннський цифровий саміт стане платформою для проведення дискусій на найвищому рівні щодо подальших планів цифрового інноваційного процесу. Також йтиметься про майбутнє Євросоюзу без Великобританії, проблеми міграції та безпеки, співпраці ЄС з НАТО та формування оборонного компонента ЄС, відносини з Туреччиною і функціонуванні єврозони.

Нагадаємо, що у Львові з 29 вересня по 1 жовтня ІТ Арена збере сотні ІТ експертів, програмістів, засновників стартапів та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями. Під час ІТ Арени, відбуватиметьсяУ Львові — наймасштабніша ІТ-конференція Східної Європи велика виставка новітніх технологічних досягнень Tech Expo, Startup Competition – конкурс стартапів, який збере сотню учасників.