Twitter хоче вдвічі збільшити кількість знаків у публікаціях

Čytaty latynkoju
Twitter хоче вдвічі збільшити кількість знаків у публікаціях

Інформація про нововведення з’явилася у блозі компанії. За словами представників Twitter, укласти всі думки у 140 символів для користувачів часто буває непросто. Тому платформа вирішила піти назустріч побажанням мікроблоґерів.

Що зміниться і чим зумовлені ці зміни

Твіти англійською мовою зазвичай можна скоротити до 140 символів. Однак, якщо ви користуєтеся японським, корейськи чи китайським традиційними алфавітами, кирилицею чи іншими деякими абетками — а також полюбляєте смайлики — то 140 символів замало. Натомість у Twitter пропонують дати змогу самовираження будь-кому на планеті. Саме тому нова кількість символів у рядках складе 280. Поки що нововведення буде доступне лише для малої групи користувачів. Згодом його обіцяють запровадити для ширшого кола твітерян.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про плани Twitter запустити опціюУ Twitter можна буде організовувати «твіттершторми» через мобільний додаток для твіттер-штормів. Функцію виявили в додатку сервісу для Android. Скріншотами поділився користувач Девеш Логендран (Devesh Logendran). Судячи з картинок, можна буде ввести повний текст своєї серії повідомлень, а програма автоматично поділить його на твіти. На зображеннях серія складається з 352 публікацій — тобто із понад 49 тис символів.