У Дубаї пройшли тестові польоти безпілотного літаючого таксі

Čytaty latynkoju
У Дубаї пройшли тестові польоти безпілотного літаючого таксі

Об’єднані Арабмські Емірати хочуть стати першими у світі, хто запустить літаючі таксі-безпілотники, і планують таким чином очолити рейтинг арабських країн за сферою інновацій.

Як функціонує літаюче таксі

Концепт виглядає як великий двомісний коптер або вертоліт з 18 гвинтами. Безпілотне таксі розраховане на 30 хвилин польоту без дистанційного управління. На випадок надзвичайних ситуацій в ньому передбачені запасні акумулятори, гвинти і два парашути. У тестовому польоті він подолав близько 200 метрів і тримався в повітрі більше 5 хвилин. За задумом творців, коптер можна буде замовити через додаток на смартфоні, вказавши початкову та кінцеву точки маршруту. Він уже здатний літати на основі показників GPS, але ще планується поліпшити розуміння маршруту в разі, якщо на шляху опиняться перешкоди. У Volocopter є багато європейських та американських конкурентів. Зокрема, це Aerobus, UberКиянин створив бота, який відслідковує ціни в Uber, які вже запустили послуги водного транспорту.

Раніше ми розповідали, що новий Telegram-бот, створений жителем Києва, відстежує ціни на поїздки в Uber і повідомляє користувача, як тільки вони падають. Сервіс абсолютно безкоштовний. Послуга працює наступним чином: в додатку Telegram потрібно знайти @shuberbot і скинути йому дві локації — точку А і точку В. У разі, якщо за вказаним маршрутом на момент введення даних діє піковий коефіцієнт, бот повідомить користувачеві про зниження тарифу, як тільки це станеться . Якщо ж коефіцієнт не застосований, бот теж повідомить про це і видасть стандартну ціну.