Кияни пропонують урегулювати потік автомобілів у місті

Čytaty latynkoju
Кияни пропонують урегулювати потік автомобілів у місті

В Києві живе 3,2-3,3 млн осіб, ще півмільйона приїжджають ззовні. Середній час поїздки по місту на легковому автомобілі становить 60 хв. Якщо до 2025 року побудувати все, що будується, але не розвивати інфраструктуру, цей час збільшиться до 98 хв. До того ж середня заповнюваність особистого автомобіля складає 1,5 людини на 1 авто, а заповнюваність автобуса в 10-25 разів більше. На часі дізнатися більше про регулювання потоку автомобілів в українській столиці.

Як пропонують урегулювати потік автомобілів

Автор петиції вважає, що використання особистого автомобіля у великому місті не раціонально і порушує права інших людей. Пасажири громадського транспорту втрачають час через кілометрові затори, які в основному створюють автомобілі. Пропонується у перспективі організувати платний в’їзд в центр Києва (наприклад, як в Лондоні). Але подібні обмеження не повинні стосуватися будь-яких видів комерційного транспорту.

Нагадаємо, що у Києві «ОККО» встановила«ОККО» встановила сонячну електростанцію у Києві сонячну електростанцію на своїй АЗС. Передбачається, що сонячна станція на проспекті Академіка Палладіна буде забезпечувати власні енергопотреби заправки, а надлишки електроенергії — продаватимуться у загальну мережу за «зеленим тарифом».