Sequoia Capital інвестує $250 млн в онлайн-сервіс генетичних тестів

Čytaty latynkoju
Sequoia Capital інвестує $250 млн в онлайн-сервіс генетичних тестів

Якими будуть інвестиції в компанію генетичного тестування

Згідно із повідомленнями прес-служби, загальна сума інвестицій від Sequoia складе $250 млн. Проте до лідера венчурного інвестування також долучаться низка партнерів — Euclidean Capital, Altimeter Capital та Wallenberg Foundation. Проект 23andMe станом на 2017 рік вже залучив $491 млн інвесторських коштів. Раніше ЗМІ повідомляли про попередню оцінку бізнесу компанії, що займається наданнями онлайн-послуг із генетичного тестування, на рівні $1,5 млрд.

На що буде спрямовано капітал

Серед ключових завдань, на вирішення ких підуть кошти — нарощування клієнтської бази, розширення групи терапевтів та створення власної дослідницької платформи. Стартап 23andMe було засновано 2006 року. Відтоді він залучив мільйонну аудиторію до генетичного тестування на платній основі. Сервіс працює у США та країнах Європи. Користувач в обмін на оплату отримує набір для збору та тестування генетичного матеріалу. Результати тесту та зібраний матеріал треба передати компанії. Натомість користувач отримає розгорнуту аналітичну довідку стосовно спадковості, загального здоров’я та ймовірності й ризиків передачі генетичних захворювань, а також наявності можливих родичів.

Що варто знати про компанію

23andMe не лише надає дослідження на вимогу для індивідуальних користувачів. Компанія переросла у гнучку сервісну платформу. Зокрема, її користувачі можуть бути учасниками різного роду наукових досліджень. Зразки ДНК вивчають на різні види захворювань. Можна навіть встановити ймовірність конкретного виду раку чи типу шизофренічних розладів. За словами Енн Войжіцкі, співзасновниці та CEO 23andMe, компанія лише розпочала робити успіхи в сфері персоналізованої генетикиВічна молодість — що Google зробить зі старінням і чому все приховує та медицини. Надалі команда проекту планує поглиблювати вже напрацьовані технології та розширювати спектр можливостей щодо клінічних наукових досліджень.