У Чорному морі поблизу Туреччини створять штучний острів

Čytaty latynkoju
У Чорному морі поблизу Туреччини створять штучний острів

Якщо бракує природних об’єктів, можна створити штучні — та ще й заробити на них гроші за рахунок туристів. Саме так збираються зробити в Туреччині. Ініціатори ідеї посилаються на закордонний досвід. Найбільших масштабів тут досяг Китай, що активно «намиває» штучні острови. На часі дізнатися більше про новий штучний острів, що незабаром може з’явитися у Чорному морі.

Для яких цілей використовуватимуть штучний острів

Місце будівництва вже обрали. Майданчик для створення острова буде розташований неподалік узбережжя популярної у туристів провінції Трабзон. Крім того, міністр повідомив, що у Туреччині зацікавлені у спорудженні ще п’яти індустріальних містечок в різних частинах країни. Влада сподівається, що це допоможе знизити частку імпорту та сприятиме розвитку місцевої індустрії. Вже підраховано й очікуваний щорічний прибуток від зведення такого отсрова та розвитку інфраструкутри. За словами чиновинків та ідеологів проекту, сума становитиме в районі $200-250 млрд. Це дасть змогу залучити ще й додаткових інвесторів у розвиток інфраструктурних проектів, переконані представники місцевої влади.

Нагадаємо також, що транснаціональна корпорація із Сингапуру невдовзі планує вкласти багатомільйонні інвестиції у побудовуСингапурська корпорація створить термінал в Україні портово-зернового терміналу в Україні. Про можливу співпрацю повідомив перший віце-прем’єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. За його словами, керівництво компанії «Olam Україна» обіцяє незабаром оприлюднити деталі проекту, але вже зараз вони впевнені у вигідних перспективи роботи в Україні.