Швейцарці вийдуть на ринок сонячної енергетики України

Čytaty latynkoju
Швейцарці вийдуть на ринок сонячної енергетики України

Швейцарці вивчають можливість виходу на ринок використання сонячних панелей приватними домогосподарствами. Крім цього, інвестори зацікавлені налагодити виробництво  унікальних «TCR systems»  безпосередньо в Україні.

Умови енергетичного проекту

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук запевнив представників компанії у тому, що в Україні дійсно є значні можливості для виробників сонячних панелей. Мова йде не лише про сприятливі кліматичні умови, а й удосконалене законодавче поле. Зокрема, за участю Держенергоефективності розроблено та Парламентом прийнято Закон України, яким встановлено та прив’язано до курсу євро «зелений» тариф на «чисту» електроенергію, вироблену сонячними панелями на дахах та фасадах підприємств. Прив’язка до курсу євро дозволяє нівелювати ризики інфляції. Нагадаємо, що ЄС виділитьЄС виділить Україні €100 млн для Фонду енергоефективності Україні €100 млн для Фонду енергоефективності.

Якщо зазначений проект на Черкащині буде успішний, то в подальшому його варто мультиплікувати і в інших регіонах України

Сергій Савчук, Голова Держенергоефективності