Розмитнення авто на іноземних номерах коштуватиме €1-1,4 тис

Čytaty latynkoju
Розмитнення авто на іноземних номерах коштуватиме €1-1,4 тис

Нагадаємо, що 6 вересня під стінами Верховної Ради розпочалася акція протесту власників авто на іноземних номерах. Вони вимагали поступок щодо розмитнення. Южаніна повідомила про підписання меморандуму з організаторами протесту, згідно з яким Верховній Раді було запропоновано проголосувати за спрощений порядок розмитнення вже завезених авто. На часі дізнатися більше про зміни у розмитненні транспортних засобів.

Якою буде вартість розмитнення авто

Як і раніше, ставки акцизного збору встановлені в €, залежно від кубічних сантиметрів двигуна. Як повідомляється, розмитнення автомобілів категорії до 2200 см³ буде коштувати до €1 тис. Наступна категорія — €1,2-1,4 тис. Зараз для громадян України неможлива реєстрація ввезених з-за кордону машин, які не відповідають стандартам Євро-5. Це означає неможливість реєстрації автомобілів старше 2010 року випуску (коли почав діяти цей стандарт) — незалежно від їх технічного стану. Нове рішення стосується автомобілів на іноземних номерах як 2010 року випуску, так і пізніше 2000 року.

Нагадаємо, що в Одесі на митниці створять автомобільний хабВ Одесі на митниці створять автомобільний хаб. Нововведення мінімізує корупційні ризики і суттєво прискорить митні формальності, кажуть представники місцевої влади. Спрощення стане можливим завдяки електронній черзі і роботі 8 різних служб. Автомобільний хаб — це можливість максимум за 2 доби виїхати з території порту на розмитненому автомобілі. Авто при цьому може бути з номерами державної реєстрації будь-якого регіону України.