Google Flights допоможе українцям знайти авіаквитки

Čytaty latynkoju
Google Flights допоможе українцям знайти авіаквитки

В чому суть нового сервісу

Google Flights дасть змогу українським користувачам легше знаходити, порівнювати і замовляти авіаквитки через окремий сервіс. Частково він є конкурентом для існуючих агрегаторів авіабілетів.

Сервіс «Google Авіаквитки» може порекомендувати альтернативні аеропорти для вильоту або підказати дату для рейсу, що дасть змогу знизити витрати на переліт. Також сервіс здатен пропонувати інформацію з прогнозом зростання цін на авіабілети. Додатково користувачі мають змогу відстежувати вартість квитків на обраний рейс. Система буде повідомляти про всі зміни цін за допомогою «Google Асистента» та електронної пошти.

Які додаткові опції пропонує Google Flights

Для тих, хто лише планує відпустку чи ознайомчі мандрівки, і не знає, які маршрути обрати, передбачено функцію «Огляд». З нею користувач отримує варіанти популярних місць для відвідування. Достатньо лише зазначити місяць, коли ви хочете вирушити у мандрівку, тривалість поїздки і тип відпустки. Обравши місце, яке цікавить пасажира, він чи вона зможуть переглянути пропозиції кращих рейсів в даному напрямку на основі критеріїв зручності і ціни.

— Незалежно від того, чи збираєтеся ви в подорож мрії або коротку ділову поїздку, наша мета - допомогти вам знайти кращий варіант рейсу, щоб ви могли планувати, замовляти і відправлятися в поїздку всього за пару кліків

прес-служба Google Ukraine

Google Flights допоможе українцям знайти авіаквитки