З 2018 року іноземцям для в‘їзду в Україну потрібен буде біометричний паспорт

Čytaty latynkoju
З 2018 року іноземцям для в‘їзду в Україну потрібен буде біометричний паспорт

Указ Петра Порошенка встановлює, що Кабінет Міністрів України у 3-місячний строк має вжити заходів щодо створення і забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг поблизу місць розташування контрольних пунктів в’їзду-виїзду. На часі дізнатися більше про положення нового законодавчого акту щодо в’їзду в Україну.

Про що йдеться в документі

Документ покликаний забезпечити здійснення комплексних заходів щодо посилення контролю за в’їздом в Україну. Також він стосується і виїзду з України іноземців, у тому числі громадян РФ та осіб без громадянства. Він має на меті вжити заходів щодо удосконалення законодавства стосовно порядку реєстрації місця проживання/перебування на території України іноземців та осіб без громадянства. Стосується він громадян, які походять з держав міграційного ризику або в’їхали в Україну з території таких держав. Також указ має на меті оновити перелік держав міграційного ризику, зокрема внести до нього представників «східного сусіда» України.

Також згідно із цим указом представники відповідних відомств мають забезпечити початок функціонування з 1 січня 2018 року національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. І передбачено також вирішення в установленому порядку питання щодо забезпечення фінансування заходів, визначених цим рішенням у потрібних обсягах.

Також ми розповідали вам про можливості безвізового відвідування«Сяду у потяг, хай собі їде» — 7 безвізових країн ЄС для подорожей залізницею країн Європейського Союзу згідно із умовами Асоціації, котра була підписана з Україною.