Google відзначив 19-річчя

Čytaty latynkoju
Google відзначив 19-річчя

Ви думаєте, що найвідоміший пошуковик не змінився зі свого заснування? Насправді пошуковик змінюється кожні кілька років, і це здається рецептом успіху. Пропонуємо пригадати, яким був Google.com з моменту його народження до сьогоднішнього дня.

Історія перевтілень пошуковика

На той час сайт, тоді ще в бета-версії, обслуговував уже 10 тис пошукових запитів на день. До веб-сайту, що несподівано здобув популярність завдяки релевантним результатам пошуку, прокинувся інтерес преси. У таких виданнях, як USA Today і Le Monde, з’явилися статті, які розхвалювали Google. У грудні 1998 року РС Magazine назвав його в числі 100 найкращих сайтів і пошукових сервісів світу.

У 2000 році було внесено безліч удосконалень до пошукового сервера: додали каталог та можливість пошуку через бездротові пристрої. Також запровадили 10 мовних версій для користувачів. Google став найбільшим пошуковим сервером у світі, проіндексувавши мільярд сторінок, — вперше такий обсяг інформації став доступний для пошуку.

Подивіться на смішний шрифт на цьому зображенні з 2003 року. Назва пошуковика також має дивний символ поруч з кольоровим текстом. І не має жодного способу, щоб визначити, що означають крихітні літери «TM».

Протягом наступних 7 років не змінюється надто помітно. Здається, що він не змінився з 2013 року, але це не кінець історії. Ймовірно, що через 19 років Google.com не виглядатиме так, як ми звикли зараз — адже в цьому історія його успіху.