Український турист «перевірив безвіз» і пройшов пішки 1,8 тис км Європою

Čytaty latynkoju
Український турист «перевірив безвіз» і пройшов пішки 1,8 тис км Європою

Який шлях і навіщо здолав український турист

До однієї з крайніх західних точок Європи Валерій Ананьєв дістався 30 серпня, а 31 числа підбив підсумки в окремому дописі на Facebook.

«Я обіцяв пройти 1500 кілометрів, а пройшов більше 1800. Але чи важливо це? Мабуть, якби це сталося зі мною три місяці тому, моя гординя дуже тішилася б (або зловтішалася б). Але зараз я розумію, що це не має ніякого значення. Я пройшов сотні кілометрів лісу, перейшов гори, не зупинявся в будь-яку погоду, відвідав більше 300 французьких та іспанських міст, спілкувався з сотнями іноземців, спав у їхніх будинках, їв із ними з одного столу, півтора місяця мене супроводжував Атлантичний океан, але це, насправді, набуло значення лише в тому, що всі ці події у своєму незбагненному для людського розуміння поєднанні здатні створити нову Людину, Вільну Людину», – констатував Валерій.

Детальніше про маршрут

Після перельоту з Києва 15 червня 2017-го мандрівка Ананьєва паломницьким шляхом «Ель Каміно де Сантьяго» почалася з Парижа. На кордон Іспанії Валерій прибув 1 серпня. А за останній місяць пілігрим пройшов всю Іспанію вздовж узбережжя Атлантичного океану. Цей шлях складає 900 км.

Раніше ми розповідали вам про те, що український мандрівник, колишній учасник оборони України на Сході, обрав шляхУкраїнець вирушить у подорож пішки країнами ЄС, має намір здолати 1,5 тис км у 1,5 тис км. Всю подорож він пройшов пішки з 15-кілограмовим рюкзаком, не використовуючи автомобіль. Загалом мандрівка тривала майже 2 місяці. Бюджет поїздки склав €3 тис. На маршруті хлопець ночував у монастирях, допомагав влаштовувати весілля, побував у полях, горах і на пляжах, долучився до «Фієсти» в Памплоні, став жертвою діда-крадія, який поцупив Валерині окуляри, та пережив багато інших пригод.