Facebook заборонить купівлю реклами для сайтів з фейками

Čytaty latynkoju
Facebook заборонить купівлю реклами для сайтів з фейками

Що збирається змінити Facebook

Минулого року, за словами представників компанії, було зроблено низку кроків, щоби зменшити кількість фейкових новин та неправдивої інформації у Facebook. Наразі рекламодавцям буде заборонено розміщувати оголошення, які посилаються на історії, що позначені як сумнівні чи фейкові сервісами та організаціями, що верифікують достовірність новин. Відтепер додатково якщо сторінки повторно публікують історії, позначені як фальшиві, ці повторювані правопорушники більше не зможуть розміщувати рекламу на Facebook.

Це оновлення, на думку представників соцмережі, допоможе скоротити розповсюдження неправдивих новин — і не дати можливість заробляти на брехні, чутках чи заздалегідь відомій фальсифікації інформації. Якщо сторінки, визнані розповсюджувачами фейків, припинять надсилання неправдивих новин, вони знову можуть отримати право на показ та купівлю оголошень всередині соцмережі. Експериментальний інструмент розпочне роботу в англомовному середовищі користувачів. Невідомо, коли він стане доступним для україномовного сегменту користувачів та сторінок з України.

Рекламу яких типів контенту заборонять

Неправдиві новини шкідливі для суспільства, зауважують в компанії Марка Цукерберґа. Саме тому, аби зробити середовище безпечним, комфортним та достовірним, компанія докладе усіх зусиль, аби заблокувати рекламу фейків у таких напрямках:

  • зруйнувати економічні стимули для створення фальшивих новин;
  • блокувати створення нових продуктів для обмеження розповсюдження фальшивих новин;
  • надати допомогу користувачам під час прийняття обґрунтованих рішень в разі, якщо вони стикаються із фейками у соцмережі.