Qatar Airways почала польоти в Україну

Čytaty latynkoju
Qatar Airways почала польоти в Україну

Авіакомпанія Qatar Airways (Катар) 28 серпня запустила щоденні рейси з Дохи в аеропорт «Бориспіль». Наразі компанія не виключає виходу на два щоденних рейси Доха-Київ.

Що відомо про прихід авіакомпанії Qatar

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що переговори з компанією велися ще в 2013 році, проте тоді не були завершені. За його словами, саме ця співпраця може задати нові стандарти для України і українців. Новий авіаперевізник дозволить не лише українцям відкрити Азію, але і в зворотньому напрямку туристам чи бізнес-партнерам відкрити Україну. Директор східного авіаперевізника Ехаб Амін не виключив можливості партнерства у майбутньому з МАУМАУ відкриє нові перельоти до Індії та Канади. Він також зазначив, що Qatar Airways розраховує на серйозний пасажиропотік, проте не призвів абсолютних планових показників. Згідно з даними системи бронювання авіаперевізника політ в одну сторону обійдеться приблизно €375.

Нагадаємо, що Катар спростив візовий режимКатар спростив візовий режим для громадян України для громадян України. Подорожуючі можуть перебувати у країні без візи впродовж 30 днів.