В Україні запрацював портал вакансій до органів влади

Čytaty latynkoju
В Україні запрацював портал вакансій до органів влади

Про те, що стартує портал повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він заявив, що оновлення кадрів в органах влади є важливим кроком, адже без змін в системі держуправління «неможливо провести капітальний ремонт країни».

Що відомо про портал

18 серпня уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають етап реформування міністерств. Зокрема, Кабмін дозволив розпочати конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. У рамках реформи в міністерствах будуть створені нові функціональні підрозділи — директорати, що відповідатимуть за формування державної політики та стратегічне планування. Конкурси на посади в міністерствах почнуть оголошувати у вересні, але проходитимуть вони не одночасно — кожне міністерство матиме власний  графік.

Нагадаємо, що Уряд України вирішив підтримати національну науку і створить РадуУряд України створить Раду розвитку інновацій з розвитку інновацій. Рада буде покликана перетворювати інтелектуальні надбання у реальний продукт, що підвищуватиме конкурентоспроможність української науки та економіки.

Реформування перших 10 міністерств стартує. І вже цієї осені в оновленій структурі ми відкриємо до 1 тис вакансій, на які виберемо кращих з кращих, справжніх лідерів змін.

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр