12 вересня Apple планує продемонструвати новий iPhone

Čytaty latynkoju
12 вересня Apple планує продемонструвати новий iPhone

Що і коли саме планує компанія Тіма Кука

Apple 12 вересня поточного року готується до окремої щорічної презентаційної події. Під час неї корпорація продемонструє новий iPhone. Журналістам The Wall Street Journal стало відомо про це із власних джерел. Офіційних запрошень для ЗМІ компанія ще не розсилала. Очікується, що у вересні буде продемонстровано три нові моделі «яблучних» смартфонів.

Що відомо про характеристики нового смартфону

Принаймні одна із моделей нового смартфону Apple матиме екран нового покоління на основі технології OLED. Немає точних даних щодо вартості цього телефону. Видання The New York Times навіть повідомляло, що ґаджет коштуватиме $999. Інші 2 моделі будуть простішими і нагадуватимуть «сьомі» версії.

Які ще новинки чекати від Apple

Серед очікувань аналітиків — і нова версія розумного годинника Apple Watch. Його начебто теж мають представити цієї осені. Серед ключових змін у новій версії — окреме підключення до мобільної мережі. Це зробить годинник автономним при використанні без iPhone. Також серед оновлень — нова версія Apple TV із підтримкою 4K відео.

Читайте також: Всі анонси та новинки WWDC 2017

Рівень продажів iPhone, ключового продукту компанії на поточний момент, уповільнилися за минулі 2 роки. Особливих проривів у дизайні телефонів теж поки що не відбувалося. Редизайн може стати поворотним моментом для відновлення інтересу покупців до флагманських моделей iPhone. Наприкінці 2017 року покупців також очікуватиме розумна колонка HomePod та версія iMac для професіоналів.