У Києві на Сирецько-Печерській лінії метро добудують ще 5 станцій

Čytaty latynkoju
У Києві на Сирецько-Печерській лінії метро добудують ще 5 станцій

Нещодавно було опубліковано проекти станцій метро на Виноградарі, будівництво якого передбачає створення «вертикальних» тунелів.

Що відомо про нові станції метро

Масштабний проект будівництва нових станційУ Києві продовжать Червону гілку метро метрополітену передбачає створення 660 робочих місць. У частині відгалуження від станції «Мостицька» на Виноградар заплановані тунелі, які будуть розташовані вертикально один над одним, а не паралельно. Пропонується таке рішення, оскільки дорожній коридор на вулиці Межовій досить вузький і насичений інженерними комунікаціями. Рішення не є новим у світі, але у Києві дотепер не застосовувалося. Відгалуження на Виноградар також складатиметься із двох станцій та електродепо і є другою чергою будівництва цієї ділянки Сирецько-Печерської лінії. Третя і остання черга – будівництво станцій «Вітряні гори» і «Площа Т. Шевченка».

Вартість будівництва гілки столичного метро на Виноградар становить 11 186 617 638 гривень. Будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар довжина лінії метро становитиме 7,39 кілометра. Тривалість зведення складе майже 9 років. Будівельні роботи обійдуться у 7,7 мільярда гривень, а устаткування, меблі та інвентар коштуватимуть понад 1,1 мільярда.