Google Developers Days пройде у Кракові

Čytaty latynkoju
Google Developers Days пройде у Кракові
Сьогодні більше мільйона кваліфікованих розробників у Центральній та Східній Європі походять з Польщі, України, Чехії та Словаччини. Саме тому, цьогоріч Google Developers Days Europe відбудеться в Кракові.

Програма заходу

Подія стартує о 10:00 за місцевим часом, у вівторок, 5 вересня з головної доповіді про останні розробки для інновацій. Потім на учасників чекає два дні сесій та тренінгів. Розробники зможуть дізнатися про найактуальніші теми, зокрема про машинне навчання, технології TensorFlow, Progressive Web App, розробку додатків для роботи з додатками голосового Асистента, використання Android для програмування пристроїв Інтернету речей та багато іншого. Оскільки збільшення різноманітності технологічного сектора є одним із пріоритетних завдань, в компанії хочуть відкрити для жінок більше можливостей для участі в програмі. Тому, якщо ви розробниця, зацікавлена взяти участь в події,  з будь-яких питань звертайтеся на адресу [email protected] com. Знайти повну програму  можна тут.
Нагадаємо, що Google офіційно представила нову версію AndroidGoogle офіційно представила нову версію Android. Оновлення Android має адаптивні іконки, оновлені канали повідомлень та меню налаштувань, режим «картинка в картинці», вбудований антивірус на основі Google Play Protect. Також нещодавно Google навчився видаляти водяні знакиGoogle навчився видаляти водяні знаки з фото з фото.