МАУ відкриє нові перельоти до Індії та Канади

Čytaty latynkoju
МАУ відкриє нові перельоти до Індії та Канади

Крім того, мережа далекомагістральних маршрутів МАУ в 2018 році може бути збільшена за рахунок відкриття польотів в Шанхай. Також МАУ хотіла б побудувати новий ангар в аеропорту Бориспіль. З січня 2018 року «Міжнародні авіалінії України» отримають далекомагістральні літаки Boeing 777, на борту яких пасажири зможуть користуватися інтернетом. На часі дізнатися більше про перельоти.

Які ще нововведення будуть в авіасполученні України

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян пропонує створити в Україні власну лоукост-авіакомпаніюУкраїна планує створити власний лоукостер. Планується, що з цим допоможуть іноземні інвестори. За словами міністра, змінити ситуацію з бюджетними авіаперельотами дозволить створення нової авіакомпанії в даному сегменті. Її реєстрація планується на осінь цього року. Омелян відмітив, що створення можливе завдяки приватним інвестиціям у розмірі: 51% — Україна, 49% — іноземці.

Раніше ми розповідали про плани використатиТермінал в Гостомелі може з’явитись до кінця 2017 року летовище в Гостомелі для лоукостерів. Поки в Гостомелі будуватимуть новий термінал, аеропорт «Бориспіль» або «Жуляни» можуть на тимчасових умовах надавати бюджетним авіаперевізникам (в тому числі Ryanair) свої послуги. Також нові рейси «Київ-Лісабон» та «Київ-Таллін» будуть запущені 19 квітня 2018 року.