Японці вперше у світі отримали енергію від океанських хвиль

Čytaty latynkoju
Японці вперше у світі отримали енергію від океанських хвиль

Як виглядав експеримент

Про експеримент повідомив японський телеканал NHK. Місцем для проведення експерименту став район течії Куросіо неподалік від острова Кутіносіма у Японії. Для отримання енергії океанських течій та хвиль спеціально створену установку з металевих циліндрів занурили на глибину від 20 до 50 м. Довжина кожного циліндра становить близько 20 м, з боків двох з них встановлені генератори з лопатями діаметром 11 м.

Скільки енергії океанських хвиль змогла згенерувати установка

Під час експерименту фахівцям вдалося досягти генерування електроенергії потужністю до 30 кВт. Розробники сподіваються почати практичне використання установки вже до 2020 року.

Раніше ми розповідалиСвітова енергетика в цифрах — що варто знати про 2017-2040 роки вам про звіт під назвою NEO 2017 — результат 8 місяців аналізу та моделювання, які виконують 65 людей з команди BNEF. Цей звіт базується виключно на даних про енергетичні проекти в окремих країнах, економіці виробництва електроенергії та на динаміці енергосистем. Головне припущення — незмінність енергетичної політики та завершення субсидіювання енергетики. Інвестиції у відновлювані джерела енергії (ВДЕ) сягнуть до 2040 року щорічного показника в $400 млрд. Також за період 2017-2040 років Китай та Індія сукупно інвестують в енергетичний сектор $4 трлн. Попит на природний газ в електроенергетиці в Японії і Південній Кореї знизиться більш ніж на 50% за найближчі 10 років (а на ці країни припадає половина світового ринку споживання газу). Причина — запуск вугільних енергетичних потужностей в цих країнах.