Аеропорт «Запоріжжя» матиме новий термінал

Čytaty latynkoju
Аеропорт «Запоріжжя» матиме новий термінал

Запорізький аеропорт стрімко розвивається. Постійно зростає пасажиропотік, відкривають нові рейси.  Новий термінал вже одержав позитивну експертну оцінку. Через систему ProZorro КП «Запорізький аеропорт» оголосив конкурс на генпідрядника для виконання робіт. Паралельно триває процес узгодження проекту та отримання дозволу на будівництво в Кабміні.

Які етапи програми розвитку аеропорту виконано

Минулого року у Запоріжжі пройшов перший етап реконструкції дороги до Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». На ділянці від траси Харків—Сімферополь до Військового містечка замінили асфальтове покриття, облаштували в’їзди у двори, облаштували зупинки, паркувальні «кишені» на дорозі. Зараз шляховики ремонтують наступний відрізок: від Військового містечка до аеропорту. Таким чином, капітально відремонтують ще до трьох кілометрів дороги. Крім того, цьогоріч в аеропорту відремонтували головну злітно-посадкову смугу, що дало змогу подовжити термін її безпечної експлуатації на кілька років.

Нагадаємо, що відбулися розширені переговори між Adria Airways і аеропортом Бориспіль щодо можливості почати польотиAdria Airways планує відновити польоти в Україну вже в майбутньому зимовому сезоні.