В Україні стартує освітній проект від компаній IBM та InTeLa

Čytaty latynkoju
В Україні стартує освітній проект від компаній IBM та InTeLa

Проект розпочато в рамках «Цифровий адженди України» в співпраці з Торгово-промисловою палатою України, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і передбачає реалізацію програм в області машинного навчання, обробки та інтелектуального аналізу великих обсягів даних.

Чим особливий проект

В результаті реалізації передбачається відкриття центру, який буде готувати фахівців, сертифікувати їх, розробляти програмні продукти і технічно їх супроводжувати. Новий цифровий диплом, який отримуватимуть українські фахівці, дозволить їм представлятися на світовому ринку праці завдяки верифікаційній технології блокчейн.

Ми, як фахівці ІТ-сектора, розуміємо важливість розвитку таких проектів в Україні, а як потужний дата-центр, готові забезпечувати їх необхідними ресурсами та послугами на рівні світових стандартів.

Віталій Чабан , директор «Паркового»

Нагадаємо, в столиці стартує «Київ читає»В столиці стартує соціальний проект «Київ читає». Головна мета проекту — мотивувати молодь читати книжки. Ідея виникла у зв’язку з засміченням мережі постами з помилками та відсутністю інтересу молоді до книжок.