У Viber тепер можна змінювати мобільний номер без втрати акаунту

Čytaty latynkoju
У Viber тепер можна змінювати мобільний номер без втрати акаунту

Під час зміни номера на оновлений акаунт переноситься вся інформація про контакти, діалоги, список улюблених акаунтів, придбані набори стікерів. Друзі у Viber  автоматично отримають повідомлення і пропозицію зберегти нову контактну інформацію.

Як скористатися нововведенням

Для зміни номера потрібно на основному девайсі вставити нову SIM-картку. Додаток автоматично запустить процедуру переносу і запропонує користувачеві змінити номер телефону. Він також запитає, чи необхідно зберегти історію листування в хмарному сховищі. Після цього для зміни номера потрібно лише ввести новий номер і підтвердити його, отримавши код у SMS-повідомленні. Якщо потрібно змінити не тільки номер телефону, але і пристрій, перед цим необхідно перенести контакти зі старого смартфона на новий. У разі переходу з Android на iOS чи навпаки виконати таку дію не вийде. Тим, хто використовує Viber на декількох пристроях – на телефоні і комп’ютері або планшеті, – перед зміною номера слід переконатися, що Viber на додаткових пристроях оновлено до останньої версії. Інакше обліковий запис на них деактивується.

Раніше ми розповідали вам про VEON – це месенджер, який вже було запущено на базі італійського оператора Wind, ним «батьківська» компанія VimpelCom володіє разомУ «Київстара» з’явився власний месенджер «родом» із Італії із Hutchinson. Більшість функцій нового месенджера є цілком стандартними — дзвінки, повідомлення, відправка фото тощо. Відмінність від інших — відсутність сплати оператору за трафік в мережі. Окрім Італіґ, сервіс також працює у Вірменії на базі Beeeline та планує вихід в кількох інших країнах.