Перший приватний космоліт готується до польотів

Čytaty latynkoju
Перший приватний космоліт готується до польотів

Приватний пілотований суборбітальний космічний корабель Virgin Galactic має ще зробити від 2 до 9 випробувальних польотів до переходу в наступну фазу з працюючим реактивним двигуном.

Найближче майбутнє космольота

Під час випробувань, як і в попередні рази, на висоті понад 12 тис м космічний корабель, пілотований Девідом Маккєєм і помічником і Сі Джеєм Старковим, відокремився від літака VMS Eve і почав контрольований плануючий спуск. Апарат виконав всі необхідні маневри для тестування систем корабля і компонентів його реактивного двигуна. Згодом він успішно приземлився на аеродромі в Мохаве. У майбутньому VSS Unity буде здійснювати випробувальні польоти щотритижні. Апарат поступово нарощуватиме висоту. У листопаді-грудні 2017 року, коли Virgin Galactic розраховує досягти меж земної атмосфери.

Раніше ми розповідали вам про плани Ілона МаскаSpaceX запустить на орбіту безпілотник щодо підкорення космосу. SpaceX виграла тендер на запуск безпілотника у американської компанії United Launch Alliance, яка здійснювала всі пуски X-37B до теперішнього часуДва орбітальних апарати X-37B, які вже здійснювали 4 польоти на орбіту, були створені американським авіабудівним концерном Boeing. В цілому безпілотники провели в космосі 2085 діб.

Перший політ безпілотника відбувся в 2010 році з квітня по грудень. Другий політ тривав з березня 2011 року по січень 2012-го. Третій — з грудня 2012 року по жовтень 2014-го, а четвертий — з травня 2015 року по травень 2017-го.