В Одесі відбудеться фестиваль ідей «Майбутнє спільнот»

Čytaty latynkoju
В Одесі відбудеться фестиваль ідей «Майбутнє спільнот»

Фестиваль ідей «Майбутнє спільнот» це близько 100 подій; відомі спікери та експерти; більш ніж 1000 учасників фестивалю з усієї країни; цікаве оточення та нові знайомства; розмаїття форматів — лекції, майстер-класи, тренінги, бесіди, панельні дискусії, стендові та демо-презентації; найсучасніші майданчики Одеси: Impact Hub Odessa, Зелёный театр, Терминал 42, IQSpace, Advance Business School, 4City.

Місія фестивалю

Місія фестивалю полягає в об’єднанні зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та думками щодо пошуку шляхів впровадження у життя кращих з них.

Теми української події охоплять шість сфер життя:

  • технології
  • міський простір та спільноти
  • економіка майбутнього
  • освіта
  • мистецтво та медіа
  • здоров’я та краса.

Участь у подіях фестивалю можлива за попередньою реєстрацією. За актуальною інформацією можна слідкувати у Facebook.

Ми також розповідали вам про Наукові пікнікиУ вересні в Києві відбудуться наукові пікніки, що відбудуться у столиці у вересні. Наукові Пікніки — це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України. В наметах, на скверах чи інших публічних територіях організатори пропонують поєднати науку з забавою. Наукові пікніки вже багато років проводяться в Польщі. Там їх організовує Центр науки Коперник і Польське радіо. Саме звідти українськими організаторами і взято формат. Наукові пікніки вдбувалися вже у 8 містах. Зазвичай фестиваль проходить у вересні, кожну суботу і неділю в іншому місті — своєрідний науково-популярний марафон.