В столичному Гідропарку відкривають «Кіносад»

Čytaty latynkoju
В столичному Гідропарку відкривають «Кіносад»

Кіносад проектувався протягом 2 років. Перший етап реалізацї поекту обійшовся в 5 млн 500 тис грн. Заходи в «Кіносаді» відбуватимуться безкоштовно.

Особливості проекту

«Кіносад Життєлюб» — це open-air hub для людей похилого віку — життєлюбів, і багатофункціональна платформа, яка об’єднує в собі і танцювальний майданчик, та кінозал під відкритим небом. Для створення нового простору реконструювали старий «Зелений театр», який 45 років не працював і був в муніципальній власності. Тепер тут встановили сцену, облаштували танцпол, зал для глядачів на 275 місць, а все оформили в ретро-стилі. Тут є розмальовані автомати для газованої води, барна стійка зі старого УАЗа, фотопанно, прикрашене радянськими предметами побуту — феном, грілкою, лотком для яєць, креманки для морозива. Поруч облаштували шахово-шашкову зону зі столиками з пеньків і незвичайними стільцями. Є тут зона «похитування» з кріслами-гойдалками.

Раніше ми розповідали, що у Києві хочуть впорядкуватиЗамкова Гора у Києві має бути впорядкована — активісти Замкову Гору. У планах — встановити дерев’яні східці, щоб відвідувачам було зручно підійматися на великий схил Замкової, пішохідні доріжки, місця для сидіння. Проект покликаний зробити гору більш доступною та комфортною для киян. Наразі триває погодження щодо її реалізації проекту у КМДА. Учасники проекту «ЧИСТО: Замкова Гора» сподіваються, що отримають згоду на благоустрій цієї території.