У Києва з’явилася інтерактивна мапа енергоефективності

Čytaty latynkoju
У Києва з’явилася інтерактивна мапа енергоефективності

На сторінці доступна інформація щодо фактичного і нормативного теплоспоживання. Також сервіс відображає рівень можливої економії теплової енергії, якої можна досягти завдяки енергоефективним заходам та простим порадам щодо збереження тепла в будинку.

Як виглядає карта

Ви можете обрати свій район, свою вулицю та номер будинку і переглянути існуючу інформацію. Онлайн-сервіс працює у тестовому режимі. Якщо ви помітили на карті неточності в даних, можна повідомити про це через форму зворотного зв’язку. У «Київенерго» зазначають, що у столиці є безліч можливостей аби на вигідних умовах впроваджувати у власних будинках енергоефективні заходи.

Раніше стало відомо, що в Києві з’явитьсяУ Києві побудують екологічний житловий комплекс перший енергоефективний житловий квартал. ЖК «Файна Таун» стане проектом, аналогів якому в столиці поки немає. Будинки будуть обігріватися автономною котельнею. Квартири оснащені бойлерами, індивідуальними лічильниками теплової енергії, енергозберігаючим освітленням, а також підземними системами збору сміття.

Енергоефективність також є одним із ключових питань у світі. BNEF очікує зростанняСвітова енергетика в цифрах — що варто знати про 2017-2040 роки світового споживання електроенергії на 58% до 2040 року, що відповідає 2% середньомісячного зростання. При цьому ця динаміка споживання енергії все в більшій мірі відривається від ВВП: прогнозується, що споживання електроенергії на одиницю ВВП знизиться на 27% в період 2017-2040 років. Інвестиції у відновлювані джерела енергії (ВДЕ) сягнуть до 2040 року щорічного показника в $400 млрд. Також за період 2017-2040 років Китай та Індія сукупно інвестують в енергетичний сектор $4 трлн.