Термінал в Гостомелі може з’явитись до кінця 2017 року

Čytaty latynkoju
Термінал в Гостомелі може з’явитись до кінця 2017 року

Поки в Гостомелі будуватимуть новий термінал, аеропорт «Бориспіль» або «Жуляни» можуть на тимчасових умовах надавати лоукостерам (в тому числі Ryanair) свої послуги. Цим можуть скористатися лоукостери, які працюють чи планують працювати з Україною.

Що відомо про нове летовище

Після наради за участю представників ДП «Антонов» в Кабінеті міністрів України сформовано робочу групу. Вона займатиметься підготовкою бізнес-плану щодо використання аеродрому «Київ-Антонов» для обслуговування лоукост авіакомпаній. Поки буде будуватися термінал в «Гостомелі», «Бориспіль» або «Жуляни» на тимчасових умовах можуть надати летовище Ryanair.

«Гостомель» має чітке завдання — створити термінал, щоб в межах півроку бути готовим приймати лоукостер. При цьому не треба забувати про регіональні аеропорти. Лоукостери повинні літати і зі Львова, і з Харкова, і з Херсона. Це дуже важливо.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України

Найбільш обговорювана історія з лоукостером в Україні

Раніше ми знайомили васІсторія із Ryanair — «зрада» для соцмереж чи перемога здорового ґлузду? із історією лоукостера Ryanair в Україні. Від заяв компанія одразу перейшла до онлайн-продажів квитків. При цьому не нагадуючи зайвий раз потенційним пасажирам, що продаж квитка на сайті насправді не є зобов’язанням доставити людину чи вантаж у зазначену точку. Все це створило у клієнта ейфорію «€20 за подорож до ЄСБезвіз — коротка інструкція для перших мандрівників». Потім цю ейфорію підхоплюють і локальні чиновники, адже потенційні виборці тепер будуть втішені дешевими авіаперельотами. Наступною стадією є вкидання в цю ейфорію списку вимог та умов контракту. Вони зазвичай включають як правило надзвичайну знижку на обслуговування Ryanair та низку послуг, які взагалі мають надаватися безкоштовно, навіть якщо поруч працюють лоукостери, які за ці послуги сплачують. Саме це і викликало «замороження» перемовин. Наразі невідомо, коли точно повернеться Ryanair до питання запуску прямих рейсів з українських аеропортів. Також немає інформації щодо того, які це будуть летовища.