Доменна зона .blog досягла 100 тис реєстрацій

Čytaty latynkoju
Доменна зона .blog досягла 100 тис реєстрацій

Компанія Automattic, яка працює незалежно від KKWT як реєстратор, наразі має найбільшу частку реєстраторів доменів .blog — 62,8%. Коли домен .blog продається через будь-який реєстратор, він працює, як і всі інші домени верхнього рівня (TLD). На часі дізнатися про показники, які має доменна зона.

Що сприяло швидкому стрибку, який отримала доменна зона

Команда .blog почала експериментувати з різними маркетинговими програмами, щоби сприяти поширенню доменної зони серед клієнтів реєстраторів — перші кампанії в цьому напрямку стартували минулого місяця. Ці програми доступні для будь-якого акредитованого .blog реєстратора та дозволяють їм надавати .blog домени своїм клієнтам зі знижкою. Такий підхід призначений для перевірки цінової еластичності та різноманітних методів маркетингу щодо кінцевого споживача для кожного окремого реєстратора.

Реєстрація доменів .blog повністю інтегрована в пропозиції доменів від платформи WordPress.com, але у Knock Knock WHOIS There твердять, що їх не інформують про конкретні деталі щодо кількості та напрямків реєстрацій. Дочірня компанія також не відстежує, скільки доменів .blog використовує WordPress.

Станом на сьогодні клієнти домену .blog включають як фізичних, так і юридичних осіб, зокрема деякі сайти електронної комерції та спільноти. Головною перевагою реєстратор називає відсутність потреби реєструвати домени третього рівня для запуску блогів в компаніях чи стартапах, які вже мають власне доменне ім’я.