Штрафувати за несвоєчасні накладні не будуть

Čytaty latynkoju
Штрафувати за несвоєчасні накладні не будуть

За несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних через несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж штрафні санкції не застосовуватимуться. Кого і за що тепер не будуть штрафувати? На часі дізнатися.

Що прописано в законі

Не застосовуються штрафні санкції до платника податків за порушення граничних строків реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування у Єдиному реєстрі акцизних накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 року. Це правило діє за умови реєстрації таких акцизних  накладних не пізніше 31 липня 2017 року.

В разі втрати та/або пошкодження інформації через несанкціоноване втручання та за наявності підтверджуючих документів платник податків має письмово повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем обліку. Це має статися протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності цього Закону.

Платник податків зобов’язаний відновити втрачену та/або пошкоджену зазначену вище інформацію. У разі неможливості проведення перевірки платника податків через втрату чи пошкодження інформаці, терміни проведення таких перевірок переносяться контролюючим органом. Крайній термін при цьому складає 31 грудня 2017 року.