В Україні створять реєстр отримувачів субсидій

Čytaty latynkoju
В Україні створять реєстр отримувачів субсидій

Держателем реєстру визначено Міністерство соціальної політики, а інформацію про призначені субсидії вноситимуть структурні підрозділи з питань соціального захисту районних та міських виконавчих органів влади, які призначають субсидії. На часі дізнатися, як в Україні вестимуть облік отримувачів субсидій на житло.

Для яких цілей створюють реєстр

Про необхідність реєстру ще минулого року наголошував комітет ВР з питань соціальної політики. Міністерство соцполітики України поінформувало про неможливість перегляду порядку призначення житлової субсидії за фактичним місцем проживання. Сталося це через відсутність єдиної бази даних одержувачів субсидій, оскільки за таких умов стає неможливим контроль за цільовим використанням відповідних бюджетних коштів. Також реєстр з наступного року буде використовувати Міністерство фінансів. Його працівники зіставлятимуть інформацію з різних державних служб і шукатимуть можливі порушення.

Нагадаємо, що 13 липня Верховна Рада України виділила 24 млрд грнДержавний бюджет на самоврядування виділяє 24 млрд грн на потреби місцевого самоврядування. Збільшується, зокрема, загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 14,1 млрд грн.