Для фестивалю Zaxidfest створять безбар‘єрне середовище

Čytaty latynkoju
Для фестивалю Zaxidfest створять безбар‘єрне середовище

Організатори фестивалю Zaxidfest під Львовом намагаються зробити подію якомога більш доступним заходом для широкого кола глядачі. Цього разу вони оголосили вільний вхід для відвідувачів з 1 і 2 групою інвалідності з ураженням опорно-рухового апарату і 2 групою по зору. Так вони хочуть зробити фестиваль максимально відкритим для різних категорій гостей.

Як потрапити на фестиваль

Для того, щоб потрапити на фестиваль та скористатись перевагами доступності потрібно заповнити анкету. Також буде забезпечено:

  • Спеціальні платформи для перегляду поруч з Головною і Рок-сценою з доступом тільки для авторизованих відвідувачів (супроводжуючим може бути тільки одна людина) і волонтерів
  • Доступний туалет поруч із кожною платформою
  • Волонтери допоможуть при в’їзді на фестиваль, на території і на платформах

Крім того, планується безкоштовний автобусний трансфер для людей з інвалідністю з Центрального залізничного вокзалу Львова і назад. Доступ при пред’явленні посвідчення інваліда згаданих вище груп.

Фестиваль Zaxidfest відбудеться під Львовом з 18 по 20 серпня. У лайнап заявлені Editors, Breaking Benjamin, In Extremo, Dark Tranquility, Chelsea Grin, Being As An Ocean, Miss May I, O.Torvald, Onuka, Vivienne Mort, Tik Tu, Курган feat. Агрегат, Septa, Антіохії MC, Noize MC та інші.

Наш пріоритет — облаштування місця проведення фестивалю згідно з потребами його учасників. Ми хочемо, щоб це було доброзичливе місце для всіх