Turkish Airlines розпродає квитки до Стамбулу

Čytaty latynkoju
Turkish Airlines розпродає квитки до Стамбулу

Спеціальні ціни поширюються на рейси, які будуть виконуватися в період з 1 жовтня 2017 року по 15 березня 2018 року, за винятком періоду новорічних канікул з 23 грудня 2017 року по 1 січня 2018 року. На часі дізнатися про акційні ціни на квитки до Стамбулу.

Звідки можна бюджетно летіти до Стамбулу

Квитки за ціною від $129 в обидва боки доступні на рейси із Запоріжжя, Львова та Харкова до Стамбула. Переліт з Херсона або Одеси і назад обійдеться мінімум в $139.

Найвища ціна традиційно застосовується на лінії Київ-Стамбул — злітати в одну сторону обійдеться мінімум в $188, туди-назад — від $287. У вартість входить перевезення однієї валізи вагою до 23 кг.

Знижки, що пропонують українські авіалінії

Злітати бюджетно в Європу, Америку, Азію і на Близький Схід можна завдяки розпродажу від МАУМАУ влаштувала розпродаж авіаквитків, який триватиме до 4 серпня. Авіаквитки доступні як з вильотом з міст України, так і з міст Європи на рейси, які виконуються в період з 11 вересня по 1 грудня 2017 року. Для прикладу, найдешевші квитки в обидві сторони в Європу (Палангу) обійдуться від 2129 грн.