Google розширив можливості пошуку і додав кнопку

Čytaty latynkoju
Google розширив можливості пошуку і додав кнопку

Найвідоміший пошуковик планети інтегрує видачу контекстного пошуку та мобільні технології. Стрічка новин та результатів пошуку Google буде тепер «співпрацювати» із алгоритмами машинного навчання. Це дасть змогу показувати користувачам ті новини, які найбільше відповідають їхнім інтересам та пошуковим запитам.

Як це працюватиме — версія Google

Наприклад, якщо ви цікавитеся фотографією, але також і проявляєте інтерес до фітнесу, то ваша стрічка відображатиме в першу чергу матеріалу саме за цими 2 темами.

Підлаштувати видачу у своїй стрічці новин можна буде за допомогою кнопки Follow. Вона буде виводитися поруч із результатами пошуку для таких тем та запитів, як назви фільмів чи їхні жанри, спортивні команди, музичні виконавці чи знаменитості. Теми, які вам нецікаві, можна буде навпаки «сховати».

Оновлені можливості контекстного відображення пошуку та новин можна буде спробувати у нативному додатку Google для Android (а також у оболонці Pixel Launcher) та для iOS. Нововведення почне діяти відзавтра у США, а протягом кількох тижнів — для користувачів з решти країн світу.