Столичний «Креативний квартал» розширюється

Čytaty latynkoju
Столичний «Креативний квартал» розширюється

Ідея проекту народилася у Кенігштейна і Хміля під час обговорення власних проектів. Ілля планував запустити креативний простір, а Роман — створити аутсорс-компанію, яка буде віддавати волонтерам 10% свого обороту. Оскільки обидва проекти були зі сфери економіки спільного користування, вони вирішили їх об’єднати, — так зародилася ідея «Креативного Кварталу». На часі дізнатися більше про Креативний Квартал.

Концепція того, чим має стати Креативний Квартал

Засновники Creative Quarter на першому етапі планують запустити простір на 2000 м² на третьому поверсі БЦ, спочатку простір розрахований на 400 резидентів. Надалі планують розширити CQ до 4000 м² і 800 резидентів.

Резидентам будуть пропонувати різні формати офісів, розрахованих на різну кількість співробітників: від 1 до 20 осіб. Обіцяють ті ж типи приміщень, що і в «Гулівері»: мікро-офіси, обладнані під ключ і великі загальні зони-лаунж, івент-хол, переговорки, скайп-руми, кухні, барні стійки, затишні куточки.

Також планують запустити кілька спільних капсул. Як і простір в «Гулівері», CQ буде офісної майданчиком А-класу. Але, за словами Кенігштейна, цей майданчик буде дешевшим для резидентів, ніж перша локація.