Українці хочуть створити туристичну виставу

Čytaty latynkoju
Українці хочуть створити туристичну виставу

Enter UA – це міждисциплінарний проект, який реалізовується у співпраці з науковцями. Основою для фінального твору є не драматичний текст, як зазвичай, а соціальне дослідження. Спільними зусиллями готується теоретична база для майбутнього художнього твору.  На часі дізнатися більше про нестандартну виставу.

Мистецький задум та реалізація, котрі створили виставу 

Проект за методом реалізації не має аналогів ні в Україні, ні закордоном. Все почалось з ідеї побачити на власні очі країну. Саме тому автори обрали пішу подорож Україною. Власним коштом вони закупили необхідне якісне фото- та відеообладнання і провели необхідну підготовку до подорожі.

Як виглядатиме реалізований проект

Після повернення розпочнеться нова стадія — опрацювання зібраних матеріалів — систематизація, монтаж відеозаписів у форматі 4К та робота над виставою. На основі відзнятого в процесі подорожі матеріалу, буде створено медійну сценографію. Таким чином автори сподіваються наблизити до глядача ту реальність, яка відкривалася під час експедиції.

Ми помістили себе в екстремальні умови, аби скоротити відстань між собою та іншими, незнайомими людьми, з якими ми маємо спільну країну, з якими хочемо познайомитися.

01/ 04
Автори проекту в дорозі

Долучитися до створення мистецького твору можна на платформі «Спільнокошт».