Microsoft допоможе людям з вадами зору

Čytaty latynkoju
Microsoft допоможе людям з вадами зору

Новий додаток зараз доступний для iPhone. Він використовує камеру смартфона для визначення та опису людей, тексту та об’єктів поблизу. Сервіс не тільки розпізнає людину за обличчям, а також може передавати настрій особи навпроти, оцінити близькість людини до користувача та описати фізичні характеристики. На часі дізнатися більше про розробку Microsoft.

Які ще можливості додатку Seeing AI від Microsoft

В демонстраційному відео показано опис жінки «у окулярах, яка виглядає щасливо». У Microsoft повідомили, що додаток може ідентифікувати продукти на основі їх штрих-коду, що дозволяє зробити покупки простішими. Прилад видає звукові сигнали, щоб вказати, наскільки близько камера знаходиться до штрих-коду. Аналогічним чином працюють підказки при читанні документів. Новий додаток доступний в шести країнах, включаючи США, Канаду, Індію, Гонконг, Нову Зеландію та Сінгапур. Компанія ще не сказала, чи планує вона розробляти версію для Android.

До речі, Facebook зробив схожі нововведення, застосовуючи технології розпізнавання образів у інтересах слабкобачучих. Цьогоріч компанія покращила функцію автоматичного текстового набору, щоб бути більш точною у описі фотографій.