WizzAir запускає нові маршрути в Україні

Čytaty latynkoju
WizzAir запускає нові маршрути в Україні

Одна із найширших мереж лоукостерів в Європі (парк літаків налічує 64 Airbus) оголосила про нові плани та можливості. Сьогодні під час брифінгу головний корпоративний директор WizzAir Оуен Джонс оприлюднив основні показники компанії за попередні 10 років роботи — 84% зростання на ринку перевезень в Україні порівняно із попереднім, 2016 роком, що виводить компанію на рівень лідера на ринку лоукост-перевезень в Україні.

До 30 листопада 2017 року — «рятівні тарифи»

Для тих, хто чекав на запуск RyanairІсторія із Ryanair — «зрада» для соцмереж чи перемога здорового ґлузду?, конкуруючий лоукостер пропонує спеціальні ціни на квитки:

Скріншот із прямої трансляції

Куди можна буде полетіти із WizzAir

Третій літак стартує з Києва — це дасть зростання пасажирських місць на 97%. 23 нових маршрути запускаються до 11 країн із України. До 2020 року компанія має намір мати парк із щонайменше 8 літаків, котрі будуть обслуговувати не лише летовища Києва та Львова, але й регіональні аеропорти.

Нові рейси «Київ-Лісабон» та «Київ-Таллін» будуть запущені 19 квітня 2018 року із прибуттям нового літака — також анонсовано збільшення частоти перевезень на найбільш популярних напрямках, із 5 до 7 рейсів на тиждень.